Меню
Через проблеми з мобільним зв'язком у багатьох регіонах, нагадуємо, що для зв'язку з менеджером у нас є Viber та Telegram. Ціни та наявність товарів на detalipro.in.ua завжди актуальні, підтримуються автоматично. Замовлення можна оформити на сайті у режимі 24/7.
м. Одеса. Оформлення замовлень тільки через інтернет-магазин.
Час роботи магазину:
 • Замовлення через інтернет магазин 24/7
 • Обробка і відправка замовлень
 • пн - сб
 • 9:00 - 17:00
+38 (050) 550 2333

Адаптери для дисплеїв

Адаптери для дисплеїв

У DIY електроніці іноді потрібно використовувати адаптери для підключення дисплеїв до мікроконтролерів або інших пристроїв. Адаптери допомагають спростити процес підключення та сумісність різних інтерфейсів. Ось кілька типів адаптерів, які можуть використовуватися в електроніці DIY для дисплеїв:

 1. I2C/SPI адаптери: Ці адаптери дозволяють підключати дисплеї, які працюють за інтерфейсами I2C або SPI, до мікроконтролерів або інших пристроїв, що підтримують ці інтерфейси. Вони зазвичай мають роз'єм або піни для підключення дисплея, а також інтерфейсні піни для підключення до керуючого пристрою. I2C/SPI адаптери можуть бути особливо корисні, якщо у вас є обмежена кількість доступних пінів на мікроконтролері.
 2. Адаптери для гнізда: У деяких випадках вам може знадобитися адаптер, щоб підключити дисплей до певного типу гнізда. Наприклад, адаптер HDMI to VGA дозволяє підключати дисплеї з HDMI-виходом до моніторів або проекторів з VGA-входом. Адаптери для роз'ємів можуть бути корисними, якщо у вас є дисплей та пристрій з несумісними роз'ємами.
 3. Адаптери для напруги: У деяких випадках дисплеї можуть вимагати певної напруги живлення, яка відрізняється від доступного на вашому пристрої. У цьому випадку адаптер напруги може бути використаний для перетворення напруги живлення від одного джерела до іншого, щоб забезпечити правильне живлення дисплея.
 4. Логічні рівні адаптерів: Якщо ви працюєте з пристроями, які використовують різні логічні рівні (наприклад, 3.3V та 5V), адаптери для логічних рівнів можуть допомогти узгодити ці відмінності. Вони перетворюють логічні рівні сигналів, дозволяючи вам безпечно підключати дисплей до пристрою з іншим логічним рівнем.

Зверніть увагу, що конкретні адаптери, які вам знадобляться, залежатимуть від типу дисплея та пристрою, з яким ви працюєте.

Закінчується
Плата розширення для РК екрану з TFT матрицею
0
Код товару: 01-6444
260.00грн.
Для підключення модуля hк дисплея з TFT матрицею до контролера потрібен даний shield від RobotDyn..
Модуль інтерфейс IIC I2C TWI SPI з графічним адаптером PCF8574T 1602 2004 Diymore
0
Код товару: 03-0358
103.00грн.
Модуль послідовного інтерфейсу 1602 2004 - це модуль для підключення дисплея, який зазвичай використовується з мікроконтролерами, такими як Arduino і Raspberry Pi. Таким чином, цей модуль є графічним ..
Інтерфейс: I2C, SPI
Немає в наявності
Модуль розширення з графічним адаптером I2C
0
Код товару: 01-8302
294.00грн.
Графічний адаптер l2c від RobotDyn зручне рішення для підключення дисплея до контролера Ардуіно або до Raspberry. Адаптер використовує драйвер MCP23017. Для вибору адреси l2c дивіться таблицю на задні..
Інтерфейс: l2c Мікросхема: MCP23017
Твердотільні напівпровідникові реле pidMaxWell

 • промислова та побутова електроніка
 • автомобілебудування та транспорт
 • безперебійні джерела живлення
Доставка «Нова Пошта», «Укрпошта»

Детальніше
Твердотільні напівпровідникові реле pidMaxWell
Контролери температури pidMaxWell типу REX

Типорозміри температурних контролерів:

 • CH102 (48x48 мм)
 • CH402 (48x96 мм)
 • CH702 (72x72 мм)
 • CH902 (96x96 мм)

Детальніше
Контролери температури pidMaxWell типу REX
Термопари від виробника pidMaxWell типів PT100, K, J

сертифікована продукція високої якості
доступні та актуальні ціни
широкий асортимент
оптові та роздрібні продажі

Детальніше
Термопари від виробника pidMaxWell типів PT100, K, J