Меню
З-за проблем мобільного зв'язку в багатьох регіонах, нагадуємо, що також доступні вайбер і телеграм для зв'язку з менеджером. Також на сайті ціни та наявність товарів завжди актуальні, підтримуються автоматично. Замовлення можна оформити на сайті в режимі 24/7.
м. Одеса. Оформлення замовлень тільки через інтернет-магазин.
Час роботи магазину:
  • Замовлення через інтернет магазин 24/7
  • Обробка і відправка замовлень
  • пн - сб
  • 9:00 - 17:00
+38 (050) 550 2333

Про нас

DIYelectronics - це інтернет-магазин розумних компонентів для професіоналів, підприємств та просто бажаючих створювати розумні девайси для особистого використання. DIY - це абревіатура, в перекладі з англійської розшифровується і означає "Do it Yourself" - "Зроби сам". Даний напрямок у галузі побудови автоматизованої електроніки дуже поширений у всьому світі і набирає популярності в Україні.

Чому електронні компоненти чи історія виникнення інтернет-магазину DIYelectronics

Інноваційні технології міцно увійшли в наше повсякденне життя і тепер його важко уявити без зручних, розумних, автоматизованих девайсів: системи керування температурою у приміщенні, електроприладами та інше. Словами «розумний дім» зараз нікого не здивуєш. Багато компаній успішно продають різні розумні пристрої в охайних корпусах та красиво оформлених коробках. Дуже часто така електроніка коштує недешево, і покупець платить не стільки за компоненти та працю, вкладену у виробництво, як за оформлення, ідею, бренд. Звичайно, якісний виріб коштує своїх грошей, адже виробники вкладають кошти у розробку, тестування, просування своєї продукції.

Але що, якщо можна самостійно створювати унікальні розумні пристрої під конкретні особисті потреби чи для свого виробництва і не переплачувати? Саме така думка стала стимулом для створення магазину DIYelectronics.

Якщо є інформація про технічну начинку того чи іншого девайсу, навички програмування та проектування, то можливість виготовляти смарт-пристрої справді є - з DIY-електронікою. Наш інтернет-магазин пропонує саме такі деталі: починаючи з контролерів, закінчуючи всілякими датчиками та модулями для розширення. З цих та інших електронних деталей, які можна вільно купити та використовувати у своїх цілях, складаються готові рішення для дому, офісу. До того ж, сучасні підприємства потребують різноманітних компонентів для автоматизації, і наша компанія постійно розширює асортимент деталей, що застосовуються на різних виробництвах.

Якщо є якесь розуміння як влаштована розумна електроніка, є бажання розібратися в програмуванні мікроконтролерів і використовувати автоматизацію у своєму житті, власному виробництві, то магазин DIYelectronics у цьому допоможе.

Наш девіз - найкраще співвідношення ціни та якості

Багато товарів зараз виготовляють у Китаї. Насамперед ця країна славиться дешевою продукцією. Але вже не один рік більшість китайських виробників показують, що можуть виготовляти не лише дешевий продукт, а й продукцію з оптимальним співвідношенням ціни та якості. Чого тільки варті такі відомі бренди, як Xiaomi, Realme: у сегменті мобільної електроніки, і не лише, завдяки золотому співвідношенню цих двох факторів вони обійшли відомі південнокорейські бренди.

Походження асортименту товарів у нашому магазині DIYelectronics не виняток - все імпортується з Китаю, але й головним своїм орієнтиром ми тримаємо співвідношення «ціна + якість». Наша компанія є офіційним представником виробників DIY-електроніки Orange Pi, Diymore, Keshuo Motor, pidMaxWell в Україні, які давно зарекомендували себе за рахунок якісної продукції. Вироби цих компаній проходять обов'язкове тестування після виробництва та мають сертифікати якості. Ми як офіційний імпортер надаємо гарантію на всю продукцію цих виробників. Асортимент нашого інтернет-магазину завжди першим в Україні поповнюється новинками цих компаній, а оптові замовлення продукції від виробника доставляємо замовнику в мінімально можливі терміни. Товари Orange Pi, Diymore, Keshuo Motor, pidMaxWell ми реалізуємо на території України офіційно. Також надаємо оптові знижки для підприємств та дилерів.

Чому ми продаємо DIY-компоненти лише від перевірених партнерів

На українському ринку багато продавців, які реалізують DIY-електроніку та часто невідомого походження. У гонитві за мінімальною ціною деякі Noname-виробники жертвують якістю виготовлення, тестуванням, належними умовами зберігання та транспортування своєї продукції. Таким чином, купуючи Noname-деталі, завжди є ризик отримати «кота в мішку», тим більше це неприпустимо, якщо купуються електронні компоненти для свого виробництва. Достатньо уявити таку ситуацію. Купується для розробки продукту контролер або датчик. На основі одного з них створюється дослідний зразок, який тестується. Після закуповується велика партія тих же датчиків чи контролерів у того ж продавця, щоб запустити серійне виробництво свого продукту для реалізації чи впровадження у якийсь технологічний процес. І раптом виявляється, що вся партія контролерів чи датчиків з якоїсь причини бракована через певні дрібниці. І це тому, що Noname-виробник не практикує післявиробниче тестування деталей. Найчастіше такі компанії не мають відділу контролю якості.

Тому найнижча ціна не завжди є найкращим вибором і не факт, що вибираючи найдешевший продукт вдасться заощадити свої кошти. До всього потрібно підходити обдумано, зважуючи усі аргументи та ризики. Також не потрібно впадати з крайнощів у крайнощі, вибираючи іноді дорогі продукти відомих брендів, де часом левова частка ціноутворення становить просто розкручений бренд.

Ми пропонуємо DIY-електроніку належної якості та за прийнятними цінами роздрібним покупцям, а також відкриті для офіційної співпраці з юридичними особами.