Меню
м. Одеса
Замовлення через інтернет магазин 24/7
Обробка і відправка замовлень
пн - сб
9:00 - 17:00
Час роботи магазину:
  • Замовлення через інтернет магазин 24/7
  • Обробка і відправка замовлень
  • пн - сб
  • 9:00 - 17:00
+38 (050) 550 - 2333

DIY електроніка - розумні компоненти

DIY - від англійського Do It Yourself (Зроби сам).

У наш час важко уявити життя без зручних, розумних, автоматизованих девайсів. Словами "розумний будинок" зараз нікого не здивуєш. Багато компаній, бренди успішно продають "розумні складні" прилади в красивих коробках, візуально оформлених контейнерах. Дуже часто така електроніка коштує недешево, але Ви платите не стільки за компоненти, скільки за оформлення, ідею, бренд і тп. Звичайно, за якісний продукт варто платити, компанії вкладають гроші в розробку, тестування, просування своєї продукції. Але що, якщо є пристрої, які потрібні Вам для власного використання або свого виробництва, Ви знаєте, як вони працюють, яка начинка, як їх програмувати, як спроектувати, і Ви не хочете переплачувати.

Для цього є DIY електроніка. Починаючи від контролерів, закінчуючи всілякими датчиками і модулями для розширення. Насправді, готові рішення. про яких описано вище, мають таку ж "начинку", ті ж компоненти, які Ви можете вільно використовувати для вирішення своїх завдань.

Якщо Ви розумієте в електроніці, хочете розібратися в програмуванні мікроконтролерів, хочете використовувати автоматизацію в своєму житті, в своєму виробництві, значить наш магазин для Вас.

Багато що зараз в світі виробляється в Китаї. Звичайно, Китай славиться дешевою продукцією. Але вже не один рік багато китайськіх виробників показали, що можуть робити не тільки дешевий продукт, а й оптимальне співвідношення ціна + якість. Чого варті такі бренди, як Xiaomi, Realmi в сегменті мобільной, і не тільки, електроніки, які завдяки золотому співвідношенню цих двох чинників обійшли відомі південнокорейські бренди.

Походження DIY електроніки не виняток, дуже багато виробників заповнили, в тому числі і український ринок своєю продукцією. Основний фактор поширення цієї продукції низька ціна.

Наш магазин "Деталі DIY електроніки для професіоналів" https://detalipro.in.ua головним своїм орієнтиром тримає співвідношення "ціна + якість". Ми є офіційним представником виробника DIY електроніки "Diymore" в Україні. Виробник, який давно зарекомендував себе своєю якісною продукцією. Вся продукція компанії проходить обов'язкове тестування після виробництва. Ми, як офіційний представник, надаємо гарантію від виробника на всю їх продукцію. Завжди першими представляємо доступ до новинок компанії на території України, в мінімально можливі терміни доставляємо продукцію від виробника замовнику. Ми реалізуємо продукцію "Diymore" в Україні офіційно. Так само надаємо оптові знижки від виробника для підприємств.

На ринку України зараз дуже багато продавців, які реалізують продукцію DIY електроніки. Часто, в гонитві за мінімальною ціною, багато виробників жертвують якістю виробництва, транспортування, тестуванням. Купуючи "Noname" деталі, ви ризикуєте отримати "кота в мішку". Тим більше якщо Ви купуєте електронні компоненти для свого виробництва. Уявіть, Ви купили для розробки свого продукту контролер або датчик. на його основі створили продукт, протестували, все добре і вирішили пустити у виробництво. Уже для виробництва купуєте велику партію того ж товару і у того ж продавця. Збирайте свій продукт і готуєте до реалізації або впровадження в якийсь технологічний процес. І раптом виявляється, що вся партія контролера або датчика з якоїсь причини бракована через якусь дрібницю. І це просто тому, що незрозумілий виробник, не практикує післявиробничий тестування товару. Найчастіше такі компанії просто не мають відділу контролю якості.

Тому найнижча ціна, не завжди є кращий вибір, і не факт, що вибираючи найдешевший продукт Ви економите свої кошти. До всього треба підходити обдумано, зважуючи всі аргументи і ризики. Не потрібно падати з крайності в крайність, вибираючи продукт відомих брендів, де часом левова частка ціноутворення становить просто розкручений бренд, або ж вибирати найдешевший продукт, вважаючи, що інші розтрати зайве.

Наш девіз - оптимальне співвідношення ціна + якість. І продукція компанії "Diymore" є хорошим прикладом такої продукції.

P.S. Подумайте перед тим як робити вибір !