Меню
м. Одеса
Замовлення через інтернет магазин 24/7
Обробка і відправка замовлень
пн - сб
9:00 - 17:00
Час роботи магазину:
  • Замовлення через інтернет магазин 24/7
  • Обробка і відправка замовлень
  • пн - сб
  • 9:00 - 17:00
+38 (050) 550 - 2333

Товари в розділі датчики звуку, модулі з мікрофоном

Товари в розділі датчики звуку, модулі з мікрофоном

Датчики звуку, також відомі як мікрофони або звукові датчики, використовуються для виявлення та вимірювання звукових сигналів. Вони перетворюють звукові хвилі на відповідні електричні сигнали, які потім можуть бути оброблені електронними пристроями.

Ось деякі поширені типи датчиків звуку:

  1. Електретний конденсаторний мікрофон: Це найпоширеніший тип мікрофона, який використовує електретний конденсатор для перетворення звукових хвиль на електричний сигнал.
  2. П'єзоелектричний мікрофон: Цей тип мікрофона використовує п'єзоелектричний ефект для перетворення механічних коливань, викликаних звуковими хвилями, електричний сигнал.
  3. Конденсаторний мікрофон на основі змінного ємнісного датчика Цей тип мікрофона використовує зміну ємності при русі діафрагми, викликаному звуковими хвилями, для перетворення звуку в електричний сигнал.
  4. Поверхневі акустичні хвилеводи (SAW) мікрофони: Цей тип мікрофонів використовує поверхневі акустичні хвилеводи для перетворення звуку на електричний сигнал.

Датчики звуку можуть використовуватися в різних програмах, включаючи системи зв'язку, аудіопристрою, системи запису та розпізнавання мовлення, системи контролю шуму та інші звукові програми. Конкретний вибір датчика звуку залежить від вимог вашого проекту та конкретних завдань, які ви хочете вирішити.

Модуль підсилювач з мікрофоном MAX9814
0
Код товару: 03-5285
264.00грн.
Датчик звуку - модуль з мікрофоном працює з вбудованим підсилювачем MAX9814..
Напруга постійного струму: 2.7 - 5.5v Частота: 20Hz - 20KHz
Модуль виявлення звуку з мікрофоном для Ардуіно
0
Код товару: 03-0885
48.00грн.
На плату встановлено чутливий мікрофон. Є регулювання порога. Можливо на вихід аналоговий сигнал від мікрофона безпосередньо, цифровий сигнал згідно виставленого порогу На модуль звуку встановл..
Мікросхема: LM393 Управління: 5V
Немає в наявності
Модуль з датчиком звуку аналоговий / цифровий RobotDyn
0
Код товару: 01-6456
91.00грн.
Модуль з датчиком звуку від RobotDyn оснащений мікрофоном і підсилювачем потужності. На модулі звуку є два виводи - аналоговий і цифровий. Чутливість датчика регулюється потенціометром на цифровому ви..