Меню
м. Одеса
Замовлення через інтернет магазин 24/7
Обробка і відправка замовлень
пн - сб
9:00 - 17:00
Час роботи магазину:
  • Замовлення через інтернет магазин 24/7
  • Обробка і відправка замовлень
  • пн - сб
  • 9:00 - 17:00
+38 (050) 550 - 2333

Товари у розділі Матричні дисплеї LED

Товари у розділі Матричні дисплеї LED

Матричні дисплеї LED, також відомі як LED-матриці або точкові матриці, є сіткою з світлодіодів, які можуть бути включені або вимкнені для відображення тексту, графіки або інших символів. Ці дисплеї широко використовуються в DIY електроніці для створення інформаційних панелей, цифрових годинників, ігрових пристроїв та інших інтерактивних проектів.

Матричні дисплеї LED бувають різних розмірів і дозволів, їх позначення зазвичай виражається у форматі "NxM", де N і M представляють кількість світлодіодів у рядку та стовпчику відповідно. Наприклад, 8x8 матриця LED має 8 світлодіодів у кожному рядку та 8 світлодіодів у кожному стовпці, загальна кількість світлодіодів становить 64.

Для підключення матричних дисплеїв LED до мікроконтролера або іншого керуючого пристрою потрібно враховувати такі аспекти:

  1. Управління матрицею: Кожен світлодіод у матриці має власний пін. Підключення кожного піна світлодіода непрактичне, тому використовуються спеціальні драйвери або контролери, які спрощують керування матрицею. Деякі популярні контролери для матричних дисплеїв LED включають MAX7219, MAX7221, HT16K33 та інші.
  2. Мультиплексування: Матричні дисплеї LED зазвичай використовують мультиплексування для керування світлодіодами. Це означає, що кожен ряд і стовпець світлодіодів перемикається у певній послідовності, щоб створити ефект безперервного відображення. Управління мультиплексуванням може вимагати відповідного програмного коду та таймінгів.
  3. Струм і яскравість: Переконайтеся, що ваше джерело живлення та контролер матриці LED можуть забезпечити достатній струм для живлення всіх світлодіодів на матриці. Крім того, деякі контролери дозволяють регулювати яскравість світлодіодів, що може бути корисним для створення бажаного ефекту відображення.
  4. Програмне керування: Напишіть програмний код, який керуватиме станом кожного світлодіода в матриці, щоб створити бажане відображення. Це може включати включення та вимкнення певних світлодіодів для відображення символів, графіки та анімації.
Модуль матричний світлодіодний MAX7219 / 7221 RobotDyn
0
Код товару: 01-3696
від 254.00грн.
Модуль LED світлодіодів від RobotDyn працює на чіпі MAX7219 / 7221. У ньому є вбудований годинник, що дає можливість мультиплексировать світлодіод. На одній шині L2C можна підключити до 8 таких модулі..
Мікросхема: MAX7219/7221