Меню
З-за проблем мобільного зв'язку в багатьох регіонах, нагадуємо, що також доступні вайбер і телеграм для зв'язку з менеджером. Також на сайті ціни та наявність товарів завжди актуальні, підтримуються автоматично. Замовлення можна оформити на сайті в режимі 24/7.
м. Одеса. Оформлення замовлень тільки через інтернет-магазин.
Час роботи магазину:
 • Замовлення через інтернет магазин 24/7
 • Обробка і відправка замовлень
 • пн - сб
 • 9:00 - 17:00
+38 (050) 550 2333

Матричні дисплеї LED

Матричні дисплеї LED

Матричні дисплеї LED, також відомі як LED-матриці або точкові матриці, є сіткою з світлодіодів, які можуть бути включені або вимкнені для відображення тексту, графіки або інших символів. Ці дисплеї широко використовуються в DIY електроніці для створення інформаційних панелей, цифрових годинників, ігрових пристроїв та інших інтерактивних проектів.

Матричні дисплеї LED бувають різних розмірів і дозволів, їх позначення зазвичай виражається у форматі "NxM", де N і M представляють кількість світлодіодів у рядку та стовпчику відповідно. Наприклад, 8x8 матриця LED має 8 світлодіодів у кожному рядку та 8 світлодіодів у кожному стовпці, загальна кількість світлодіодів становить 64.

Для підключення матричних дисплеїв LED до мікроконтролера або іншого керуючого пристрою потрібно враховувати такі аспекти:

 1. Управління матрицею: Кожен світлодіод у матриці має власний пін. Підключення кожного піна світлодіода непрактичне, тому використовуються спеціальні драйвери або контролери, які спрощують керування матрицею. Деякі популярні контролери для матричних дисплеїв LED включають MAX7219, MAX7221, HT16K33 та інші.
 2. Мультиплексування: Матричні дисплеї LED зазвичай використовують мультиплексування для керування світлодіодами. Це означає, що кожен ряд і стовпець світлодіодів перемикається у певній послідовності, щоб створити ефект безперервного відображення. Управління мультиплексуванням може вимагати відповідного програмного коду та таймінгів.
 3. Струм і яскравість: Переконайтеся, що ваше джерело живлення та контролер матриці LED можуть забезпечити достатній струм для живлення всіх світлодіодів на матриці. Крім того, деякі контролери дозволяють регулювати яскравість світлодіодів, що може бути корисним для створення бажаного ефекту відображення.
 4. Програмне керування: Напишіть програмний код, який керуватиме станом кожного світлодіода в матриці, щоб створити бажане відображення. Це може включати включення та вимкнення певних світлодіодів для відображення символів, графіки та анімації.
Модуль матричний світлодіодний MAX7219 / 7221 RobotDyn
0
Код товару: 01-3696
від 270.00грн.
Модуль LED світлодіодів від RobotDyn працює на чіпі MAX7219 / 7221. У ньому є вбудований годинник, що дає можливість мультиплексировать світлодіод. На одній шині L2C можна підключити до 8 таких модулі..
Мікросхема: MAX7219/7221
Твердотільні напівпровідникові реле pidMaxWell

 • промислова та побутова електроніка
 • автомобілебудування та транспорт
 • безперебійні джерела живлення
Доставка «Нова Пошта», «Укрпошта»

Детальніше
Твердотільні напівпровідникові реле pidMaxWell
Контролери температури pidMaxWell типу REX

Типорозміри температурних контролерів:

 • CH102 (48x48 мм)
 • CH402 (48x96 мм)
 • CH702 (72x72 мм)
 • CH902 (96x96 мм)

Детальніше
Контролери температури pidMaxWell типу REX
Термопари від виробника pidMaxWell типів PT100, K, J

сертифікована продукція високої якості
доступні та актуальні ціни
широкий асортимент
оптові та роздрібні продажі

Детальніше
Термопари від виробника pidMaxWell типів PT100, K, J