Меню
м. Одеса
Замовлення через інтернет магазин 24/7
Обробка і відправка замовлень
пн - сб
9:00 - 17:00
Час роботи магазину:
  • Замовлення через інтернет магазин 24/7
  • Обробка і відправка замовлень
  • пн - сб
  • 9:00 - 17:00
+38 (050) 550 - 2333

Товари в розділі Мотори з редуктором

Товари в розділі Мотори з редуктором

Мотори з редуктором (або мотор-редуктори) широко використовуються в DIY електроніці для проектів, що потребують зниженої швидкості та збільшеного моменту, що крутить. Редуктори можуть бути вбудовані безпосередньо в корпус мотора або приєднані зовні, і вони є механізмом, який зменшує швидкість обертання мотора і збільшує момент сили, що передається на вихід.

Переваги використання моторів з редуктором включають:

  1. Збільшений момент, що крутить: Редуктор дозволяє збільшити момент, що крутить, що особливо корисно в проектах, де потрібна велика сила або потужність.
  2. Знижена швидкість: Редуктор дозволяє знизити швидкість обертання мотора, що корисно в проектах, де потрібний повільний і точний рух.
  3. Збільшена точність: Мотори з редуктором зазвичай забезпечують більш точне позиціонування та контроль руху завдяки зниженій швидкості та збільшеному моменту, що крутить.
  4. Поліпшена сумісність: Мотори з редуктором можуть бути легко інтегровані у різні DIY проекти завдяки своїй популярності та доступності.

Застосування двигунів з редуктором залежить від конкретного проекту та вимог. Вони широко застосовуються в робототехніці, автоматизації, моделях, електроніці для домашніх тварин та інших проектах, де потрібний потужний та контрольований механізм руху.

Хіт продажів
Синхронний двигун Pro TYC 50 5/6 RPM 12/220 V Diymore
0
Код товару: 03-8574
від 134.00грн.
Мотор з низьким рівнем шумом та міцністю. Типові області застосування: електричний вентилятор, обігрівач, новорічна ялинка, кондиціонер, масажер, динамічний дисплей, ремісниче освітлення, машина для п..
Напруга живлення: 12 В Потужність управління: 4 Вт Тип: Змінний
Мотор редуктор с ЕМС, 3 - 12В Diymore
0
Код товару: 03-2233
70.00грн.
Мотор з редуктором, що працює від постійного струму в діапазоні від 3 до 12В (рекомендована напруга 6 - 8В). Номінальне значення 1:48 без навантаження при 3В...
Хіт продажів
Мотор з редуктором S30K з високим крутним моментом
0
Код товару: 03-9959
134.00грн.
Редукторна передача має великий крутний момент і невеликий шум. Підходить для електричних іграшок, виробів ручної роботи, що обертається столу, вентиляторів з хитається головкою постійного струму, дис..
Напруга постійного струму: 12V Швидкість: 14 об/мин