Кроковий двигун PRO-20BY25 12V 800 PPS
  • Наявність: Є в наявності
  • Код товару: 05-0355
Відгуки: (0)
Виробник: Keshuo Motor
  • Огляд товару
Мікро кроковий двигун 12В, 20мм PRO-20BY25 можна використовувати в різних додатках, що вимагають точного та контрольованого обертального руху. Ось деякі поширені варіанти використання такого крокового двигуна:
Кроковий двигун PRO-20BY25 представлений зі стартовою шестернею монтованою на вал або без неї.
Технічні характеристики:
Напруга: 12В
Крок: 18°
Швидкість: 2400 об/м (800 pps)
Опір: 20 Ом
Довжина дротів: 150 мм
Розміри стартової шестерні (моделі із шестернею)
Діаметр шестерні: 4.5 мм
Висота шестерні: 5.8 мм
DC
у т.ч. ПДВ 20%: 65.50грн.
Оберіть доступний варіант
0/ 5
середній рейтинг товара
Немає відгуків про цей товар.
Твердотільні напівпровідникові реле pidMaxWell
  • промислова та побутова електроніка
  • автомобілебудування та транспорт
  • безперебійні джерела живлення
Доставка «Нова Пошта», «Укрпошта»
Детальніше
Контролери температури pidMaxWell типу REX
Типорозміри температурних контролерів:
  • CH102 (48x48 мм)
  • CH402 (48x96 мм)
  • CH702 (72x72 мм)
  • CH902 (96x96 мм)