Меню
м. Одеса
Замовлення через інтернет магазин 24/7
Обробка і відправка замовлень
пн - сб
9:00 - 17:00
Час роботи магазину:
  • Замовлення через інтернет магазин 24/7
  • Обробка і відправка замовлень
  • пн - сб
  • 9:00 - 17:00
+38 (050) 550 - 2333

detalipro.in.ua - офіційний партнер компанії Robotdyn в Україні

RobotDyn - міжнародна компанія, офіси іпредставники якої розташовані в США, ЄС, Росії та Китаї. Компанія була заснована в 2014 році міжнародною командою інженерів-електронників і фахівців з виробництва. Основна мета - розробити інтелектуальні та ефективні модулі та контролери для використання в автоматизації, безпеки, IoT, освіті і багатьох інших областях. Продукти засновані на мікроконтролерах ARM і AVR і призначені для роботи з ними, включаючи популярні платформи, такі як Arduino, Raspberry і т. д.

Відділ досліджень і розробок був створений як частина виробничого підприємства, розташованого в Чжухаї, провінція Гуандун (південь Китаю). В команду входять фахівці з великим досвідом проектування цифрових пристроїв, модулів і датчиків, а також молоді інженери, у яких багато нових ідей, які будуть реалізовані в наших продуктах.

Виробництво

Виробництво оснащене сучасним обладнанням, що дозволяє виготовляти практично будь-який електронний пристрій максимально високої якості. Він складається з декількох ліній:

Лінія SMT (Yamaha, Японія) для автоматизованого складання компонентів SMD
Лінія DIP для автоматизованого складання компонентів DIP і для ручної збірки невеликих партій
Лінія очищення друкованої плати від флюсу, залишків припою та ін.
Лінія тестування, на якій вся наша продукція проходить обов'язковий контроль якості

RobotDyn співпрацює з постачальниками і компаніями по системної інтеграції по всьому світу. Продукти можна знайти в багатьох рішеннях для промислової і домашньої автоматизації по всьому світу.