Меню
З-за проблем мобільного зв'язку в багатьох регіонах, нагадуємо, що також доступні вайбер і телеграм для зв'язку з менеджером. Також на сайті ціни та наявність товарів завжди актуальні, підтримуються автоматично. Замовлення можна оформити на сайті в режимі 24/7.
м. Одеса. Оформлення замовлень тільки через інтернет-магазин.
Час роботи магазину:
  • Замовлення через інтернет магазин 24/7
  • Обробка і відправка замовлень
  • пн - сб
  • 9:00 - 17:00
+38 (050) 550 2333

Плата розширення W5100 із слотом micro-SD

  • Наявність: Є в наявності
  • Код товару: 03-2355
Відгуки: (0)
Виробник: Diymore
  • Огляд товару
  • Характеристики
  • Відгуків (0)

Ethernet Shield W5100 – це плата розширення. Він дозволяє платам Arduino підключатися до локальної мережі або до Інтернету з використанням технології Ethernet. Ось огляд його можливостей та використання:

Може використовуватися як сервер або клієнт. Підтримка чотирьох одночасних з'єднань сокетів. На платі є слот для картки micro-SD, який можна використовувати для зберігання файлів для обслуговування мережі.

Шилд сумісний з Arduino Duemilanove (168 або 328), Uno, а також Mega (1280/2560), і доступ до нього можна отримати за допомогою бібліотеки SD.

Серцем Ethernet Shield є чіп W5100, який забезпечує підключення Ethernet до плати Arduino. Він керує стеком TCP/IP і дозволяє Arduino обмінюватися даними через мережу Ethernet. W5100 надає мережевий (IP) стек, що підтримує як TCP, і UDP.

Інтерфейс SPI: зв'язок між платою Arduino та чіпом W5100 здійснюється з використанням протоколу послідовного периферійного інтерфейсу (SPI). Шилд підключається до плати Arduino через контакти SPI (MISO, MOSI, SCK та SS).

Підтримка бібліотеки: Arduino надає стандартну бібліотеку Ethernet, яка спрощує процес налаштування Ethernet Shield та реалізації мережного зв'язку у ваших ескізах. Ця бібліотека включає функції для налаштування IP-адрес, відкриття сокетів, відправки і отримання даних і т. д.

Програми: Ethernet Shield зазвичай використовується в проектах, де пристрої Arduino повинні взаємодіяти з іншими пристроями або службами через локальну мережу або Інтернет. Приклади включають веб-сервери, програми IoT (Інтернету речей), системи реєстрації даних, віддаленого моніторингу та управління.

В цілому, Ethernet Shield W5100 - це універсальний і широко використовується аксесуар для плат Arduino, що забезпечує підключення до мережі та розширює можливості проектів на основі Arduino. Незалежно від того, чи створюєте ви простий веб-сервер або складне рішення IoT, Ethernet Shield надає необхідні інструменти для підключення Arduino до цифрового світу.

MAC-адреса: 0xDE, 0xAD, 0xBE, 0xEF, 0xFE, 0xED байт mac[] = { 0xDE, 0xAD, 0xBE, 0xEF, 0xFE, 0xED};

Shield, W5100, Arduino

Характеристики
Атрибути
Мікроконтролер W5100
586.00грн.
Відгуків0
0/ 5
середній рейтинг товара
0
0
0
0
0
Немає відгуків про цей товар.

Вибір за категоріями